Între prietene FRUMOASE
anulare

Ten uscat cu riduri fine

Highlighted
MarcuAlexandra
Membru ☆

Ten uscat cu riduri fine

• crema
  • riduri
  • ten uscat

Bună ziua, am un ten ușor uscat și riduri fine de exprexie, în jurul ochilor și în jurul gurii. În puteți recomanda o cremă care să hidrateze și în același timp să "lupte" împotriva formării alor riduri? Mulțumesc Emoticon fericit

M-ar interesa părerea voastră despre cremele Riduri & Luminozitate - Cremă de noapte anti-rid și luminozitate SÉRUM VÉGÉTAL 

Riduri & Luminozitate - Cremă de zi anti-rid și luminozitate SÉRUM VÉGÉTAL 

Riduri & Lifting - Cremă pentru conturul ochilor cu efect de lifting SÉRUM VÉGÉTAL

Dacă aveți alte păreri în legătură cu cremele anti-rid Yves Rocher le aștept

Etichete (3)
4 RĂSPUNSURI
ManuelaC Area Manager
Area Manager

Re: Ten uscat cu riduri fine

Buna ziua! Emoticon fericit

Eu folosesc gama Riche Creme, Cremă regeneratoare cu 30 de uleiuri preţioase Riche CremeFluid antirid pentru zi cu 30 de uleiuri prețioase RICHE CRÈME. Le recomand cu draga inima si sunt foarte incantata de ele. Imi hidrateaza tenul si ma mentin tanara! 

Cu drag,

Manuela Femeie fericită

Etichete (2)
Community Manager
Community Manager

Hello Alexandra,

Depinde si ce varsta ai, pentru a alege o crema antirid care sa ti se potriveasca. Serum Vegetal e ok, si Riche Creme e ok, si noul #Ser Elixir Jeunesse face minuni, dar trebuie alese in functie de varsta ta.

MarcuAlexandra
Membru ☆

Mulțumesc frumos pentru răspuns!

Etichete (2)
Teo
Membru ☆☆

Mama mea  foloseste asta :Riduri & Lifting - Cremă pentru conturul ochilor cu efect de lifting SÉRUM VÉGÉTAL

si e incantata pana acum de ea.

NUMAI BINE!

Teme populare
Top subiecte discutate
  • Top produse preferate Yves Rocher

Buna! Sunt curioasa sa aflu care sunt produsele voastre preferate de la Yves Rocher.Acestea sunt produsele pe care le ador si le achizitionez de cativ...
    19 27
  • Parfumuri barbatesti

Buna! Ce parfumuri barbatesti va plac dintre urmatoarele:Apă de toaletă Ambre NoirApă de toaletă CUIR VETIVERApă de toaletă Comme une Evidence Homme...
    9 23
  • Oja cu avantajele si dezavantajele ei

Am observat in ultimul timp ca femeile au renuntat la oja normala si manichiura traditionala in favoarea gelului sau ojei semipermante. va prezint o s...
    5 17
  • Conditii de pastrare creme

Buna! Voi cum pastrati cremele? La ce temperatura? Le pastrati in frigider? Care este temperatura optima de pastrare? O zi atragatoare sa aveti! Mihae...
    3 15
  • Albirea dintilor

Toate avem aceasta problema,cafeaua,tigarile,sucurile acidulate distrug smaltul dintilor si ii ingalbenesc.Eu de cativa ani beau sucul mai ales coca-c...
    2 11