anulare

Suspendarea sau interzicerea accesului

Community Manager

Suspendarea sau interzicerea accesului

Pentru o bună funcţionare a acestei comunităţi şi din respect pentru utilizatori, voi suspenda şi chiar voi interzice accesul membrilor care încalcă Ghidul Comunităţii. Prima abatere va fi semnalată doar printr-o notificare, însă, în cazul unui comportament inadecvat repetat, va trebui să suspend sau chiar să interzic accesul respectivului utilizator în comunitate.

Acestă comunitate este pentru prieteni, pentru oameni care se respectă şi care trebuie să se simtă în siguranţă.

2 RĂSPUNSURI
Membru ☆

Re: Suspendarea sau interzicerea accesului

Am  postat la  sectiunea concurs-bradutul meu.... si  nu  imi  mai  gasesc postarea ,nu  a  fost  gasita sa  fie  votata.Mentionez ca imi  apartine  poza este ceea  ce  fac  de  craciun  de 4  ani ,nu  este  copiata de nicaieri.Nu  mi  se  pare corect.Daca se  da click  pe  linkul respectiv spune  ca  a  fost  sters.Foarte  urat  din  partea  cui  a  facut  asta .

Highlighted
Community Manager

Re: Suspendarea sau interzicerea accesului

Buna, @cimpoiasue!

În Regulamentul concursului este menţionat că, pentru a valida înscrierea, trebuie să apăreţi şi dumneavoastră în poză (nu trebuie să fie neapărat foarte clară faţa). Am pus această regulă pentru a ne asigura că sunt creaţii proprii şi nu va lua nimeni imagini de pe internet.

V-am trimis un mesaj privat cu această menţionare în urmă cu 3 săptămâni şi o notificare în momentul în care am şters postarea.

Mulţumesc mult!

Anca

Etichete (2)